ЛНТУ включено в партнери проєкту "Accent Project Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти" за підтримки органу європейського союзу - Європейський інститут інновацій та технологій: розбудова інноваційного потенціалу для вищої освіти.

Асоційований партнер проєкту VLAIO організовує інтерактивний науковий семінар 2 червня 2023 року в Генті, Бельгія та запрошує долучитись зацікавлених науковців з ЛНТУ.

Семінар

Тема семінару: «Підхід наукового дизайну до ефективної підприємницької освіти, забезпечення ефективного навчання підприємницькій діяльності для кожного студента».

Інтерактивний науковий семінар, спрямований на те, щоб запропонувати викладачам підприємництва найкращі практики для розробки, впровадження та оновлення інструментів оцінки впливу для власної освітньої практики.

Семінар є чудовою можливістю отримати ідеї та знання в цій галузі. Ви можете знайти більше інформації про семінар за наступним посиланням:

InternationalScientificSeminar - June 2nd, 2023 - Poweredby VLAIO, E-labHogent&Xerius (squarespace.com)