Колектив ЛНТУ поповнився доцентами, а також має серед числа науковців одного професора. Підтвердженням наполегливої праці стало вручення відповідних атестатів.

Привітала колег із вагомим науковим здобутком ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона вручила атестат професора по кафедрі фізики та вищої математики Сергію Валентиновичу Луньову.

АтестатАтестат

Атестати доцентів отримали: Павло Саварин по кафедрі цифрових освітніх технологій; Павло Гуменюк по кафедрі автоматизації комп’ютерно-інтегрованих технологій; Сергій Гринюк по кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки та Ольга Клімович по кафедрі маркетингу.

АтестатАтестатАтестат

Вітаємо колег із професійними досягненнями та бажаємо нових успішних та перспективних проектів й гідної оцінки вашої діяльності.

Атестат