З  20 по 22  грудня 2022 року на базі Луцького національного технічного університету відбулися курси підвищення кваліфікації щодо набуття навичок з організації індивідуальних подорожей. Курс організований при навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub» спільно з Освітнім хабом Волині та ГО «Асоціація інноваційної та цифрової освіти».

вчена радавчена рада

Протягом трьох днів, в рамках практичного тренінгу «Власна подорож від А до Я», учасники, серед яких ВПО, мешканці Луцька та області, отримали базові знання у галузі туризму та індустрії гостинності.

Спікерами тренінгу виступили викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ: д.е.н, проф. Матвійчук Л.Ю., к.е.н., доц. Дащук Ю.Є., к.е.н., доц. Сидорук С.В., к.г.н., доц. Лепкий М.І., к.п.н., доц. Зубехіна Т.В.

вчена рада

Відтак, сьогодні під час засідання вченої ради ЛНТУ, ректор Ірина Вахович вручила сертифікати тренера учасникам практичного тренінгу та подякувала науковцям за активну професійну діяльність і побажала нових результативних та цікавих проектів.

вчена рада