Професор кафедри ФБС та начальник відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Олена Кузьмак взяла участь у International Week Mendelu (Брно, Чехія).

мобільністьмобільність

В рамках проєкту «ТАК» пройшла міжнародне стажування «Посилення стійкості університетів: чесько-українське партнерство для цифрової освіти, наукової співпраці та управління (Strengthening the Resilience of Universities: Czech-Ukrainian Partnership for Digital Education, Research Cooperation, and Diversity Management)».

Науковиця разом з колегами з восьми українських університетів ділилася кейсами стійкості закладів вищої освіти в Україні в умовах війни. Такі заходи особливо зараз є надзвичайно важливими, адже нагадують представникам інших країн, що війна в Україні досі триває.

мобільністьмобільністьмобільність

Олена Кузьмак