27-28 лютого 2024 року Агенція регіонального розвитку Волинської області за підтримки Програми розвитку ООН розпочала навчальну програму «Volyn Project Incubator» з проєктного менеджменту та грантрайтингу для керівного персоналу та проєктних менеджерів організацій ОМС, ОГС, МСП та представників комунальних закладів Волинської області. Учать у проєктів взяла к.е.н, доц.кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ Юлія Дащук.

ТуризмТуризмТуризм

Мета проєкту - сформувати Портфель проєктів регіонального розвитку, що готові до фінансування. Термін реалізації проєкту: лютий-травень 2024 року.

В рамках першого модуля навчальної програми учасники працювали над теоретичною частиною «Проєктне мислення», «Як правильно визначати індикатори реалізації проєкту: види індикаторів та оцінка потенційного прогресу» та практичними воркшопами «Проблема, ціль, завдання, мета - в чому різниця», «План-графік реалізації проєкту».

ТуризмТуризмТуризм

Попереду багато роботи для учасників навчальної програми, яких фаховою менторською підтримкою супроводжуватиме команда проєкту «Volyn Project Incubator».

Учасники протягом навчання активно підійшли до роботи, презентуючи і обговорюючи проєктні ідеї, що трансформувались у проєкти.

ТуризмТуризмТуризм

Два дні спільної праці відкрила можливість представникам програми обмінятись думками, ідеями, досвідом, кейсами, мотивацією, побудувати партнерські зв‘язки, обмінятись контактами, які стали початком спільної співпраці

Захід відбувається в рамках Програми «Посилене партнерство для сталого відновлення» UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки уряду Швеції в партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Волинської області.

Юлія Дащук, кафедра туризму та готельно-ресторанної справи