4 жовтня 2023 року здобувачі спеціальності «Соціальне забезпечення» 1-3 курсів, викладачі кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук, Валентин Малиновський, Ярослава Мартинюк та декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук здійснили навчальну екскурсію-візит до Боратинської сільської ради.

ФЦОСТ

Відзначимо, що Боратинська сільська рада є давнім партнером ЛНТУ в освітній та проєктній діяльності, проведенні культурно-освітніх та національно-патріотичних заходів, а також базою  для стажування викладачів, практик для бакалаврів та магістрів.

Тож запланований навчальний візит передбачав ознайомлення із структурою та діяльністю окремих відділів: соціально-економічного розвитку; служби у справах дітей,сім’ї та соціального захисту, а також Центру надання адміністративних послуг.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Надзвичайно цікавою та потужною була презентація Боратинської територіальної громади, а також напрямків та результатів роботи усієї команди адміністративного апарату  від начальника відділу соціально-економічного розвитку – Ольги Цуз та фахівця Руслани Лихолай.

Особливу зацікавленість викликали результати проєктної діяльності Боратинської сільської ради, створення та презентація Паспорту громади, інформаційне забезпечення каналів комунікації з мешканцями громади, гуманітарна допомога ВПО, військовим та їх родинам.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Продовжили зустрічі та знайомство із складовими системи соціального захисту громади. Начальник Центру надання адміністративних послуг Алла Пігула ознайомила з організацією роботи ЦНАПу, системою та видами послуг, які надаються громадянам (а таких понад 260), окремо зупинилась на адміністративних послугах соціального характеру, окреслила особливості роботи із ПК «Соціальна громада».

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Начальник служби у справах дітей, сім’ї та соціального захисту населення Вікторія Мельник та завідувачка сектору соціального захисту Лариса Скиданюк зупинилась на складових роботи служби, забезпеченні соціального захистугромадян. Фахівці відповіли на запитання, побажали здобувачам натхнення у навчанні та опануванні такого складного, але вкрай актуального в сучасних умовах фаху.

ФЦОСТ

Зав. кафедри