В ЛНТУ триває формат зустрічей студентів із ректором Іриною Вахович, під назвою «Кава з ректором». У неформальній дружній атмосфері, молодь має можливість обговорити і очільницею ЗВО ті питання, які їх турбують, підняти актуальні теми, висловити власну думку та цікаві пропозиції, аби згодом спільно втілити у життя перспективні ідеї.

Цього разу кавування розпочалося під сигнали тривоги, утім не завадило спілкуванню під теплий чай із кавою та смаколики. Ректор зустрілася зі здобувачами в укритті, а на завершення потенційної небезпеки, розмова продовжилася в аудиторії.

кава з ректоромкава з ректором

Студенти поділилися своїми планами щодо організації та проведення низки благодійних та розважальних заходів. Окрім того, здобувачі висловили свої пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу, зокрема, шляхом збільшення практичних занять. Обговорили організацію додаткових мовних курсів, особливості пільгового користування окремими залами у спорткомплексі ЛНТУ, а також ознайомилися із проектом розвитку інфраструктури університету та його благоустрою. Молодь поділилася умовами проживання в гуртожитку, запропонувала реалізацію проектів із екосвідомості та інші ініціативи, які студентська молодь готова реалізовувати спільно з адміністрацією ЗВО.

кава з ректоромкава з ректоромкава з ректоромкава з ректоромкава з ректоромкава з ректоромкава з ректоромкава з ректоромкава з ректоромкава з ректоромкава з ректором

Загалом, зустріч є чудовим засобом почути та бути почутими. У форматі вільного спілкування, усмішок та частування, ректор та студенти мають можливість стати ближчими та у єдності розвивати університет, вдосконалювати освітній процес та втілювати прогресивні задуми.

кава з ректором