Зі студентами факультету митної справи, матеріалів та технологій зустрілися представники ПрАТ «ВГП», які представляють ТМ «Ruta», аби розповісти молоді про унікальні можливості навчання, практики та працевлаштування у провідній компанії в  галузі виробництва санітарно-гігієнічної продукції.

Разом із роботодавцями до ЛНТУ завітали фахівці Центру зайнятості, які закликали студентів до співпраці, адже спеціалісти відкриті до спілкування із молоддю, готові надавати консультації з приводу працевлаштування, проходження співбесіди чи написання резюме.

ФММТФММТФММТФММТ

Основними спікерами заходу виступили пані Наталія, яка забезпечує напрям управління персоналом на ПрАТ «ВГП», та головний технолог Роман, який знається на виробництві і, до того ж, є випускником ЛНТУ. Вони розповіли про інженерні напрями, які забезпечує компанія, вакансії, виробничі процеси, як функціонує підприємство та власне, яку продукцію виготовляє.

ПрАТ «VGP» - один з провідних виробників паперової продукції санітарно-гігієнічного призначення з натуральної целюлози в Україні. В активі компанії більше 25 років успішної роботи в Україні та Європі. Сьогодні нашу продукцію продають у 27 країнах світу.

«В нас сучасні виробничі потужності і ми відкриті до співпраці з молодими спеціалістами,  готові навчати сучасним технологіям та запрошуємо на роботу молодих спеціалістів інженерних спеціальностей», - зауважує головний технолог.

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТ

Спікери розповіли про продукцію, яку виготовляють, а це санітарно-гігієнічні вироби: туалетний папір, паперові рушники, хустинки носові, косметичні серветки, серветки паперові, декоративні серветки під власними торговими марками та Private label (продукція, яку замовляють торгові мережі, наприклад «Метро», «Ашан», «Сільпо», «Сім23»).

ФММТФММТФММТФММТФММТ

Спікери-роботодавці та студенти вибудували ефективний діалог, адже компанія пропонує цікаві пропозиції навчання та працевлаштування для молоді. Водночас, студенти мали можливість напряму дізнатися тонкощі роботи на виробництві, можливості кар’єрного зростання, участь у програмі дуальної освіти, робочий графік, умови та оплату праці.

«Ми даємо вам унікальну нагоду прийти до нас на навчання, щоби стати інженером, менеджером, керівником… все залежить від вас. Ми є дуже відкриті до нових ідей та ініціатив, готові ділитися досвідом з потенційними нашими працівниками і чекаємо в нашій команді», - закликають роботодавці.

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТ