З нагоди Дня студента, для здобувачів спеціальності Туризм влаштували не банальне заняття. Цього разу вони змогли подорожувати світом, граючи у настільні ігри і водночас здобути фахових компетентностей.

«Знання географії дуже важливе для працівників туристичної сфери і кожен менеджер, як мінімум, повинен знати кожну країну та її столицю», - розповідає доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Тетяна Зубехіна.

туриституриституриституриституриституриституриституриституристи

Викладач наголошує, що найкраще для опанування нових знань підходять тематичні ігри, які дозволяють візуалізувати навчальний матеріал, краще його запам’ятати та засвоїти. Саме тому, сьогодні студенти першого та другого курсів  позмагалися у настільних іграх на географічну тематику. Витягували картки із зображенням різних країн, назвами столиць та прапорами. Завдання щоразу ускладнювалися, утім були спрямовані на запам’ятовування.

туриституриституриституриституриституристи

«Іноді туристи звертаються до менеджерів не для того, аби придбати тур, а щоби перевірити працівника на знання інформації про певну країну, просять рекомендацій. Тому студентам туристам важливо вивчати країни, а гра для цього підходить якнайкраще», - резюмує викладач.

туриституриституриституриституриституриституриституриституриституриституриституриституриституриституристи