«Навчаючи, вчимося разом», - викладачі кафедр ТЕМС про дистанційне навчання

Реалії сьогодення диктують тенденції в навчанні. Вже звичним став режим занять online. Так, 29-31 жовтня кафедра товорознавстава й експертизи у митній справі уже вкотре проводила дистанційні заняття для студентів за допомогою платформи Zoom.

Такий формат змушує урізноманітнювати процес начання і шукати інноваційні рішення! Викладачі опановують навички відео блогерів та журналістів. Студенти з успіхом опановують порядок проведення та методи досліджень різних товарних груп.

Відтак, у рамках дистанційного навчання, проводилося заняття з «Експертизи товарів» для магістрів ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі» та «Економіка підприємства» професором Ягелюк С.В.

Доцент кафедри ТЕМС Ткачук В.В. використала онлайн-лекцію для розкриття теми «ГМО у продуктах харчування» з дисципліни «Безпечність довкілля та товарів» для студентів ОП Товарознавство і торговельне підприємництво та Економіка підприємства. Жвава дискусія в Zoomі зробила лекцію конструктивною та цікавою як для викладача такі для студентів.

Своєю чергою, 31 жовтня студенти-магістри захищали свої індивідуальні завдання з дисципліни «Експертиза культурних цінностей». Зокрема, розглянули питання оцінки вартості та митної експертизи творів живопису, стародавніх монет та ювелірних антикварних виробів. Оцінювали роботи викладач дисципліни доцент Передрій О.І. та завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі доцент Пахолюк О.В.

Загалом, викладачі кафедри ТЕМС впевнено доводять, що навіть в умовах пандемії дистанційне навчання може проходить цікаво та пізнавально!

Кафедра товарознавства та експертизи у митній справі