Не лише підшипники! Якими секретами ділилася зі студентами ЛНТУ менеджер з персоналу SKF

27 травня, у бізнес-інкубаторі Луцького НТУ відбулася зустріч із представниками шведської інтернаціональної машинобудівної компанії «SKF» - найбільшого в світі виробника підшипників, систем змащування і мехатроніки. Так, для студентів спеціальностей «Прикладна механіка», «Галузеве машинобудування» та «Матеріалознавство» провела презентаційну лекцію менеджер з персоналу компанії «SKF» Вікторія Шатан.

Під час спілкування спікер розповіла про устрій підприємства; ознайомила із особливостями процесу виробництва та різноманіттям продукції, що виробляє компанія, а також про корпоративну політику організації.

За словами організатора зустрічі, доцента кафедри матеріалознавства Сергія Шимчука, основною метою зустрічі було ознайомлення студентів із специфікою роботи компанії «SKF» та зацікавлення їх, як потенційних кваліфікованих працівників для подальшого залучення на виробництво.

«Вагомий внесок таких зустрічей у вдосконалення та впровадження актуальних навчальних планів в освітні програми, адже саме майбутні роботодавці найкраще можуть допомогти університету в таких важливих питаннях», - зауважує Сергій Шимчук.

Варто зазначити, що на заході був присутній декан факультету транспорту та механічної інженерії Ігор Мурований. Разом із гостею вони обговорили варіанти проходження практики, працевлаштування та можливість впровадження елементів дуальної освіти для студентів Луцького НТУ на підприємстві «SKF».

Наприкінці зустрічі студенти мали нагоду задати усі питання, що їх цікавили, та отримати вичерпні кваліфіковані відповіді від Вікторії Шатан, а також отримати тематичні сувеніри від компанії.

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...