Розвиток матеріальної бази Луцького національного технічного університету є одним із основних пріоритетів у підготовці висококваліфікованих фахівців найрізноманітнішого спрямування.

ФКІТ

Черговим результатом тісної співпраці представників групи забезпечення ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки», яка впроваджена на кафедрі Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій ЛНТУ, і ТОВ «Тірас-12» стало надходження у вересні 2023 року навчально-демонстраційного стенду «Адресна система пожежної сигналізації Tiras Prime A».

«Tiras PRIME A» є інноваційною адресною протипожежною інформаційною системою, яку використовують для захисту об’єктів різної складності. Навчально-демонстраційний стенд був розроблений та виготовлений фахівцями ТОВ «Тірас-12» спеціально для ЛНТУ, зокрема для якісного забезпечення навчального процесу за ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки». Центром цієї системи є прилад приймальний контрольний «Tiras PRIME A», який координує роботу та здійснює контроль і моніторинг усіх її компонентів. Високі технології та сучасна програмно-апаратна платформа дозволяють якісно інтегрувати таке обладнання у спеціальних фахових курсах, які пов’язані із проектуванням та інсталяцією систем охоронної та пожежної сигналізації, систем контролю та управління доступом, програмуванням вбудованих систем тощо.

ФКІТ

Зазначимо, що це уже другий, після «Охоронна система Tiras Orion NOVA L/Orion NOVA X», стенд цієї технологічної компанії, який розроблений із урахуванням сучасних потреб та специфіки навчання здобувачів за вище згаданою освітньою програмою.

ФКІТ

Набуття практичного досвіду з проектування, інсталяції та програмування систем охорони і безпеки під час засвоєння теоретичного матеріалу дозволить здобувачам вищої освіти отримати необхідні hard та soft skills, які будуть необхідними для їхньої майбутньої кар’єри.

ФКІТ

Від імені ЛНТУ висловлюємо щиру вдячність колективу ТОВ «Тірас-12» за можливість вдосконалення підготовки майбутніх фахівців у сфері охорони та безпеки й надану матеріально-технічну допомогу.

Група забезпечення ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки»