У самому центрі Луцька, із патріотичною символікою, українськими піснями та щирими вітаннями, вступників в ЛНТУ 2022 офіційно оголосили студентами! Посвята першокурсників - один із найбільш урочистих моментів у житті кожного студента та у житті нашого університету.

ПосвятаПосвятаПосвята

Цьогорічне гасло заходу: «Непереможні, бо освічені», адже українці - це високоінтелектуальна нація зі своєю самобутньою історією, культурою та самоідентифікацією. В Україні освіта займає визначне місце у формуванні міцної потужної держави! Із почуттям глибокої вдячності до ЗСУ та усіх тих, хто тримає наше небо і робить можливою освіту оффлайн, ЛНТУ оголошує усіх першокурсників 2022 офіційно СТУДЕНТАМИ!

ПосвятаПосвятаПосвята

Вітальну промову до новоспечених політехівців виголосила ректор ЛНТУ Ірина Вахович
«Я від усього колективу нашого університету вітаю вас із цим чудовим святковим днем. Сьогодні наш університет поповнюється рекордною кількістю першокурсників – понад 2000. Це свідчить про те, що ви свідомі патріоти і не покинули Україну та обрали український університет; ви вибрали ЛНТУ – заклад освіти, в якому панує добро, відвертість, щирість та відданість цьому університету. Я бажаю, щоб ми разом стали однією великою родиною технічної освіти Волині».

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Ректор наголосила, що уже невдовзі усім нам необхідно буде відбудовувати нашу державу, а для цього потрібно набувати професійних компетентностей у будівництві, дизайні, інженерії, митній справі, ІТ технологіях, гуманітарній та економічній сферах… І цей синтез спеціальностей є саме в ЛНТУ, що дозволяє молоді обирати ту освітню траєкторію, яка створить для них найкращі умови для розвитку власного потенціалу і реалізації власних бізнес-ідей.

ПосвятаПосвятаПосвята

Із найкращими побажаннями звернулися до студентів та їхніх батьків почесні гості свята: депутати Верховної Ради України В’ячеслав Рубльов та Ірина Констанкевич; голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та заступниця голови Луцької міської ради Ірина Чебелюк. Поважні гості вручили відзнаки першокурсникам, які здобули найвищі бали за результатами здачі НМТ.

Посвята

«Шановні першокурсники, я уже вас бачу як армію майбутнього, тому що на ваші плечі буде покладене найголовніше завдання – відбудова України. Вам буде легко вчитися, бо ви знаєте заради чого навчаєтеся. Ви навчаєтеся для того, щоб Україна була іншою, оновленою; щоби Україну відбудувати після цієї війни; щоби відбутися як покоління молодих успішних українців бізнесменів, інженерів, технологів… Але основу вашого навчання та буття визначає те, якими ви є людьми, якими ви є патріотами, харизматичними людьми і в ЛНТУ вас теж цьому навчать. Цінуйте кожну мить життя, бо ви маєте такий шанс, який почався у цей сонячний день і з цього майдану і триватиме довго, допоки ви є людьми і громадянами України», - звернулася Ірина Констанкевич.

ПосвятаПосвята

Те, що молодь обрала для навчання технічний ЗВО – це вагомий крок для кожного студента, - додає В’ячеслав Рубльов. Народний депутат зауважує, що саме технічні спеціальності – це майбутній розвиток нашої країни: «Я вірю, що ви будете тими, хто далі нашу країну розвиватимуть після війни, підніматимуть на нові щаблі і не тільки в науковому сенсі, але й в загальнолюдському».

ПосвятаПосвята

«Неодноразово я був на посвятах, але цей день особливо запам’ятається мені у житті, адже ми з Іриною Чебелюк маємо за честь мати синів першокурсників, які теж вступили в ЛНТУ. Бажаю вам усім, щоб той марафон, який нині розпочинається у вашому житті пройшов найуспішніше і щоб ми цього року дочекалися найголовнішого – перемоги», - наголосив Григорій Недопад.

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Із напутнім словом до учасників заходу звернувся Митрополит Луцький та Волинський Михаїл та благословив молоде покоління студентів на щасливий життєвий шлях та яскраві здобутки, щедро окропивши кожного свяченою водою.

ПосвятаПосвята

«Сьогодні ви ті, хто любить Україну, хто любить свій край та любить свій університет, зібралися на цю урочисту мить посвячення в студенти. Ви стоїте не просто в центрі міста, а в центрі першої європейської столиці під назвою Луцьк, в центрі Європи. Тому я вітаю вас з цією прекрасною миттю, коли ви переступаєте великий кордон великої країни, яка називається країною знань. Роки пролетять швидко, але я бажаю, щоб вони дали вам можливість збагнути велику кількість знань та знайти багато друзів. Більше мрійте і нехай ваші мрії збуваються», - наголосив Митрополит. Крім того, владика Михаїл подарував Ірині Вахович великий стяг як символ нашої держави, що є центром Європи та об’єднує навколо себе Євросоюз.

Посвята

Окремою частиною заходу стала презентація усіх семи факультетів ЛНТУ та їхніх деканів, а також знайомство із найактивнішими першокурсниками, серед яких розіграли місячні абонементи на заняття у басейні в оновленому спорткомплексі нашого ЗВО.

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Свої музичні вітання для першокурсників та усіх присутніх подарували: хорова капела «Глорія» Луцького педагогічного коледжу; дитячий колектив «Співаночка» під керівництвом Тетяни Ярошик; реп-виконавець Андрій Баричук; заслужений артист України Сергій Скулинець та виконавець Сергій Герцик; а справжнім українським духом зарядив спортивний клуб козацького бойового мистецтва «Герць». На завершення свята, учасники розгорнули великий жовто-блакитний стяг.

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята

Дорогі першокурсники, нехай сьогоднішній день запам’ятається вам як початок нового етапу вашого яскравого життя! Ми дякуємо за сьогоднішнє тихе небо і відносний спокій нашим захисникам і з нетерпінням чекаємо здійснення спільної мрії – Перемоги! З вірою у ЗСУ! Непереможні, бо освічені!

ПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвятаПосвята