Кількасот магістрів випустив у великий світ нових можливостей Луцький національний технічний університет.

МагістриМагістриМагістриМагістри

2022 рік був надзвичайно складним для кожного з нас. Війна змусила переосмислити життя, змінити цінності і пріоритети, навчила нас ще дужче любити, цінувати тих, хто поряд, єднатися навколо спільної і найважливішої сьогодні місії - Перемоги.

Попри все, ми не зупинилися і ще з більшою силою та мотивацією прагнемо зробити з наших студентів гідних випускників, освічених, розумних та перспективних і такими бачимо сьогодні саме наших випускників.

МагістриМагістриМагістриМагістриМагістри

Перш за все, учасники та гості заходу вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав життя за нас та Україну.

Після цього, ведучі свята оголосили урочисте відкриття випуску магістрів.

Особливу силу і незламність проявили наші магістри, які попри усі виклики та небезпеку відчайдушно черпали максимум знань, доклали чималих зусиль, щоби отримати омріяний диплом й дати поштовх до власного успішного і щасливого майбутнього. Тож привітала із урочистим моментом випускників ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

«Дуже символічно, що ви стали випускниками цього року, бо такого складного року в історії України не було, принаймні за останні 100 років. Ми усі молимося за перемогу і, водночас, уже розробляємо програму відбудови нашої країни. Без вас вона відбутися не може. Про Україну знають всі, як про країну патріотів і неймовірно сміливих людей. Обов’язково наша країна має відроджуватися і робити це саме на інноваційних засадах. Сподіваюсь, що саме в такому напрямку Україна розвиватиметься далі і ви повинні стати складовою цією системи відновлення та відродження держави. Бажаю вам бути сильними, здоровими, щоб ви намагалися жити легко і згадували лише про те хороше, що трапляється на вашому шляху. Думайте про позитив і генеруйте лише позитив, вимагайте від себе більшого і будьте успішними. Ми вас любимо і динамічним розвитком університету показуємо, як можна змінити будь-що, навіть всупереч військовій агресії. Нині у вас відбувається підсумок того, що ви у себе вкладали і сьогодні у вас день старту вашого успішного майбутнього», - наголосила Ірина Вахович.

Привітати і надихнути на нові звершення, мотивувати до успіху прийшли запрошені гості. Серед них відомі випускники ЛНТУ та члени наглядової ради університету: засновник та директор компанії Інтернет Девелс Віктор Левандовський, гендиректор ПАТ «Луцьксантехмонтаж» Ігор Чорнуха, гендиректор СКФ «Україна» Богдан Волчок, народний депутат України В’ячеслав Рубльов, гендиректор «ВФК» Олександр Спященко, керівник компанії «Дмитрук Фудз», засновник та директор ТМ «Дмитрук» Олег Дмитрук та керуючий партнер мереж «Наш Край» та «SPAR», член Ради директорів Volwest Group, співзасновник філій Комп’ютерної академії ІТ STEP Дмитро Гаврилов.

МагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістри

Усі вони поділилися секретами власного професійного та життєвого успіху, дали поради як стати професіоналом своєї справи і реалізувати власні мрії, надихнули та мотивували молодь на звершення
у рідній державі, які прославлятимуть нас у цілому світі.

МагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістри

Крім того, учасниками свята стали іноземні друзі – засновник ГО «Лукшу віри», «Вовки світла» із Литви Гінтаутас Маурицас та військовий інструктор з Фінляндії підполковник Ерік. Вони висловили захоплення українським народом, його силою та мужністю і побажали Україні швидшої перемоги із ворогом. Вони наголосили на готовності стояти поряд із українцями у відважній боротьбі за свободу, а відтак, поділилися власними ідеями щодо можливостей подальшої міжнародної співпраці.

МагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістри

Із найщирішими словами вітань, настановами та побажаннями до своїх студентів звернулися декани факультетів. Вони ж і вручили випускникам очікувані дипломи про завершення навчання і, звичайно, з усмішками та квітами, наповнені новими мріями та сподіваннями зробили спільні фото на пам‘ять.

Нашим спільним і найвідповідальнішим завданням уже невдовзі стане відбудова рідної країни, від молодого покоління залежить її економічний розвиток, технологічний процес, будівництво, міжнародна співпраця та євроінтеграція, соціальне благополуччя і саме наші випускники є найкращими фахівцями цих галузей!

МагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістри

Ми пишаємося вашими здібностями, талантами, патріотизмом, ми захоплюємося вашими мріями й оптимізмом, ми цінуємо кожного із вас, політехівців, і завжди раді бачити у рідних стінах нашого ЛНТУ! Ви -непереможні, бо освічені!

МагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістриМагістри