Для того, аби отримати можливість доступу до електронних ресурсів у межах проекту Research4Life, ЛНТУ здійснив відповідну реєстрацію.

Таким чином, уже за кілька тижнів, науковці ЛНТУ матимуть доступ до електронних колекцій книг та журналів. У відкритому ресурсі представлені такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та ін.

Як тільки посилання на ресурс буде відкритий для ЛНТУ, ми одразу його поширимо серед науково-педагогічних працівників ЗВО.

Проект

Довідково: Research4Life-проект, організований у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тисяч наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури.