Здобувачі Луцького національного технічного університету демонструють свою активність і професіоналізм на міжнародній арені! Ми постійно підтримуємо їх прагнення до розвитку, пропонуючи широкий спектр програм мобільності та стажувань, що дозволяють їм відкривати нові можливості, вдосконалювати професійні навички та пізнавати світ.

програма

Студентка факультету бізнесу та права, Ліпич Каріна (група ОП-11), відвідала м. Лодзь у рамках програми Study Tours to Poland, яка повністю фінансується Польсько-Американським Фондом Свободи. Навчальний візит тривав з 10 по 20 травня.

Каріна поділилася разом з нами своїми враженнями від цієї подорожі:

"З радістю, розповім як проходив мій навчальний візит до Польщі за програмою Study Tours to Poland  та як ця поїздка подарувала мені незабутні спогади й цінні знання, які я здобула під час туру.»

програма

" Під час перебування ми дізналися велику кількість інформації про Європейський Союз, а також багато цікавих фактів про Польщу та її історію. Особливо мене вразило місто Лодзь, яке виявилося неймовірно затишним і комфортним, з чудовою архітектурою та привітними мешканцями. Ми мали можливість відвідати визначні місця та поринути в атмосферу цього унікального міста.»

програмапрограма

" Ми відвідали багато локацій та мали численні зустрічі з різними людьми, що дозволило нам значно розширити свої горизонти. Особливо запам’яталася зустріч з польським депутатом, паном Марцином Юзефацюком. Незважаючи на свій високий статус, він виявився надзвичайно простим і відкритим у спілкуванні. Пан Юзефацюк детально розповів нам про свою роботу та обов'язки, а також поділився важливою інформацією щодо допомоги Україні, що мало для нас особливе значення. Його розповіді були не лише інформативними, але й надихаючими, додаючи нам впевненості у важливості міжнародного співробітництва та підтримки.»

програма

" Також ми відвідали Fabryka Aktywnośc Miejskiej – мерію міста Лодзь, де отримали цінну інформацію про процес виборів до міського управління, механізми фінансування заходів та можливості для громадян пропонувати свої ідеї. Нам детально пояснили, як місцеві жителі можуть впливати на розвиток міста через свої ініціативи. Під час лекції з коучингу ми ознайомилися з цим методом як ефективним способом підвищення своїх компетенцій. Вважаю це надзвичайно корисним досвідом, адже отримані знання та ідеї ми зможемо впроваджувати у своїх рідних містах, сприяючи їхньому активному розвитку та процвітанню.»

програмапрограма

" Третім важливим заходом був візит до світлиці "Міцні духом", яка знаходиться при храмі. Тут для дітей проводяться додаткові заняття зі шкільних предметів, курси іноземних мов, театрального та вокального мистецтва. Ми мали нагоду поспілкуватися з волонтерами, які самовіддано працюють у світлиці, а також з дітьми та підлітками, які її відвідують. Вони щиро ділилися своїми враженнями та досвідом, що дозволило нам глибше зрозуміти важливість і значення цього місця для місцевої громади. Світлиця стала справжнім осередком розвитку та підтримки для багатьох дітей, надаючи їм можливість для навчання, творчості та особистісного зростання.»

програма

" Особливо запам’яталися люди, з якими я провела ці 11 днів. Вони були з різних міст України, і ми ділилися один з одним цікавими фактами про наші міста, традиції, культуру, мовні діалекти та місцеві звичаї. Спілкування з ними було надзвичайно захопливим і пізнавальним. Наші волонтери та координатори доклали максимум зусиль, щоб зробити ці дні ще більш цікавими та насиченими, наповнюючи кожен момент новими враженнями та відкриттями. Вони створили атмосферу підтримки та дружби, яка зробила цю подорож незабутньою.»

Тому кожному, хто має можливість, рекомендую скористатися такою чудовою нагодою побувати в Польщі. Ця подорож подарує вам не лише незабутні враження, але й цінний досвід, нові знання та чудові знайомства. Емоції, які ви отримаєте, залишаться з вами назавжди і стануть джерелом натхнення та мотивації для подальших досягнень!»