Нова перемога у Луцькому НТУ: студентка менеджменту зайняла призове місце

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції», що проходив в Полтавській державній аграрній академії студентка факультету бізнесу Наталія Мартинюк зайняла ІІІ місце. Свою конкурсну наукову роботу студентка готувала під керівництвом доцента кафедри менеджменту Наталії Корецької.

Зауважимо, що II тур Конкурсу проходив у два етапи:

• перший етап – з 15 лютого по 1 квітня 2020 року – заочний (рецензування наукових робіт);
  • другий етап – 15 квітня 2020 року – очний у формі підсумкової науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу) – скасовано через карантин!

На конкурс було подано 103 студентські наукові роботи, авторами яких стали 164 студенти із 44 закладів вищої освіти України.

Вітаємо з перемогою і радіємо разом із вами!

Факультет бізнесу