Нова перемога у Всеукраїнському конкурсі на ФБ

Студент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького НТУ здобув І місце у Всеукраі?нському конкурсі наукових робіт.

Так, Всеукраі?нський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізаціі? «Економіка та управління у сфері торгівлі» проходив у Харківському державному університеті харчування та торгівлі. Юний науковець із кафедри підприєництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького НТУ Максим Кузьмич здобув диплом І ступеня із науковою роботою на тему «Управління фінансовими потоками торговельного підприємства». Робота була виконана під керівництвом доцентки Ірини Камінської.

Всього на розгляд галузевіи? конкурсніи? комісіі? в Харківськии? державнии? університет харчування та торгівлі було передано 74 роботи від 86 учасників.

Вітаємо переможця, наукового керівника та весь коллектив кафедри!

Успіхів, натхнення, творчих сил та подальших перемог!