Викладачі та здобувачі вищої освіти ЛНТУ відвідали компанію Mint Innovations.

Mint Innovations діє на базі корпорації Modern-Expo. Фахівці компанії створюють рішення для розумної роздрібної торгівлі, розробляють унікальне програмне забезпечення для ефективної роботи B2B екосистем та консультують з питань застосування технологій штучного інтелекту в бізнесі.

Обговорили нову серію різнопланових заходів для викладачів та студентів ЛНТУ у сфері ІТ. Відразу представники чотирьох факультетів приєднались до обговорення. Це студенти та НПП спеціальностей комп’ютерні науки, інженерія програмного забезпечення, електроніка, електронні комунікації та радіотехніка, прикладна математика, прикладна лінгвістика та міжнародні економічні відносини.

МодернМодернМодернМодерн

Запланували проведення 4 meetup для викладачів та студентів, тривале навчання для студентів. По завершенню навчання студентам буде запропоноване для виконання реальне виробниче завдання компанії.

До речі, такий перший вдалий проект в рамках співпраці з університетом вже здійснили в 2022 році.

МодернМодерн

Керівник компанії MINT-Innovation Тарас Коменда поділився досвідом співпраці з ЛНТУ. Минулого разу більше пів року тривав запропонований компанією проект. За цей час було проведено 5 зустрічей зі студентами на базі ЛНТУ; ряд meetup для студентів та викладачів на базі MINT-Innovation; проведене інтенсивне навчання відібраної групи студентів;  залучено здобувачів до виконання реальних практичних задач в компанії; 8 студентів уже долучилися до команди розробників команди MINT-Innovation і продовжують навчатися за дуальною формою здобуття освіти.

Модерн

Щиро дякуємо за співпрацю керівникам компаній Modern-Expo – Петру Пилипюку та Mint Innovations – Тарасу Коменді та бажаємо нових цікавих та вдалих проектів!

А студентам бажаємо впевнено йти вперед до реалізації своїх задумів!

Наталія Ліщина, кафедра ІПЗ