В рамках співробітництва між сторонами передбачається взаємодія на засадах партнерства, взаємовигоди та спільності інтересів з метою розширення та поглиблення змісту наукової, освітньої та практичної діяльностей.

Туризм Туризм

Результатами реалізації договору мають стати: підвищення рівня науково-методичного забезпечення освітньо-виховного процесу закладу освіти, удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, а також створення необхідних умов для забезпечення студентів та викладачів закладу своєчасною, достовірною та повною інформацією шляхом використання програмних продуктів ТОВ «СервіоСофт».

Ще одним напрямом співпраці декларується проведення спільних наукових досліджень, апробація наукових розробок у виробничих умовах, публікація результатів науково-дослідної роботи у співавторстві.

Туризм Туризм Туризм

На зустріч-презентацію зібрались студенти різних курсів за ОП Готельно-ресторанна справа та ОП Туризм і рекреація.

Окрім власне презентації та базового навчання основам роботи в програмному забезпеченні, присутні мали змогу поспілкуватись у форматі питання-відповіді. Зокрема, здобувачів зацікавили окремі практичні особливості роботи в програмному продукті Servio HMSi Servio POS.

Туризм Туризм Туризм

На завершення зустрічі завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ, д.е.н., професор Людмила Матвійчук подякувала партнерам за змістовну зустріч та висловила сподівання на досягнення спільних результатів від співпраці.

Кафедра ТГРС