Новий етап діяльності профспілкової організації розпочався в ЛНТУ, історична сторінка розгорнулася перед університетом та його колективом. В ЛНТУ відбулися установчі спільні збори первинних профспілкових організацій працівників та студентів ЛНТУ щодо створення спільної профспілкової організації.

На порядку денному чимало запитань, серед яких обрання голови профспілки, тож працівники і студенти ЛНТУ із особливою уважністю слухали доповідачів.

профкомпрофкомпрофкомпрофком

Водночас, із мотиваційним словом до учасників заходу звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович, яка зазначила, що у ЗВО відкривається нова сторінка діяльності профспілок:

«Сьогодні у нас розпочинається відлік нового етапу руху профспілок в університеті. Як ректор, я намагаюся створити таке середовище, щоб тут було комфортно, було вільно, було бажання розвиватися. Тому я закликаю всіх присутніх на сьогоднішньому засіданні також бути самоорганізованими і обрати сильну людину, яка очолить організацію. Більше того, сьогодні тут відбувається історична подія, тому що об’єднуються дві профспілкові організації між студентами та викладачами. Дякую всім, хто працював у профспілці до цього! Сподіваюся на подальшу співпрацю і плідну діяльність. Бажаю згуртованості та єдності і початку нового величезного руху профспілок в ЛНТУ».

Профком

Участь у засіданні взяв заступник голови Волинського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Олександр Матвіїшин. Він розповів про структуру та діяльність профспілки, а також роз’яснив необхідність об’єднання студентського та викладацького осередків.

профкомпрофкомпрофкомпрофком

Відтак, в ході розгляду питань порядку денного, шляхом вільного обговорення та відкритого голосування, учасниками засідання було обрано нового очільника первинної профспілкової організації. Нею стала начальник відділу молодіжної політики Оксана Климовець. Заступником голови став представник студентства -Дяк Олег.

Колективом також було прийняте рішення про обрання профкому первинної профспілкової організації, до якого у рівному числі увійшли представники викладацького складу та студентського самоврядування і кілька працівників ЛНТУ.

профкомпрофкомпрофкомпрофкомпрофком

Крім того, був затверджений склад ревізійної комісії та погоджено кілька процедурних питань із порядку денного.

Нова команда успішно сформована, нові цілі та прагнення уже невдовзі будуть обговорюватися на наступних зборах комітету.

Водночас, колектив щиро дякує багаторічному очільнику первинної профспілкової організації Віктору Мартинюку та голові студентської профспілки Арсену Фенюку за надзвичайну відповідальність, відкритість та ефективну діяльність професійного осередку!

профкомпрофкомпрофком