27 вересня відбулася перша робоча зустріч професорсько-викладацького складу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ із заступником декана Школи державного управління, комунікації та туризму (Мірандела) Політехнічного інституту Браганса (Португалія) паном Карлосом Ромпанте Кунья. Сторони обговорили механізми співпраці та висловили зацікавленість у реалізації спільних науково-освітніх проєктів.

туризмтуризм

Так, Карлос Ромпанте Кунья детально розповів про напрями наукових досліджень Школи державного управління, комунікації та туризму, презентував інфраструктурне забезпечення закладу, поділився досвідом вже реалізованих проєктів та практиками проведення тренінгів для учасників ринку індустрії гостинності Португалії. Особливу увагу зосередив на туристичному потенціалі дестинацій району Мірандела та перспективах його розвитку у сфері гостинності.

До заходу з вітальним словом долучилася декан факультету митної справи, матеріалів та технологій д.т.н., проф. Валентина ТкачукЗі свого боку, до учасників робочої зустрічі звернулася завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи д.е.н., професор Людмила Матвійчук, яка привітала усіх присутніх з Міжнародним днем туризму та підкреслила, що партнерства, започатковані у такий символічний день, обов’язково будуть мати міцний фундамент та хороші практичні результати.

туризмтуризм

К.е.н, доц. Світлана Сидорук презентувала партнерам Політехнічного інституту Браганса здобутки кафедри у науковій площині, особливості співпраці із стейкхолдерами, презентувала існуючі лабораторії, а також спеціальності та рівні, за якими здійснюється підготовка здобувачів. К.е.н., доц. Юлія Дащук окреслила подальші кроки взаємодії для досягнення успішних результатів.

Так, обидві сторони зацікавлені у реалізації програм подвійних дипломів, семестрового навчання, а також міжнародної мобільності для викладачів та студентів. Слід зазначити, що подібна співпраця посилить якість підготовки фахівців за рівнями бакалавр та магістр спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» та відкриє нові горизонти можливостей для студентів.

Висловлюємо слова вдячності к.т.н., доц., заступнику декана з партнерства Наталії Імбірович за допомогу в організації зустрічі та налагодження якісних комунікацій.

туризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи