25 жовтня ЛНТУ відвідала радник з кадрового забезпечення компанії Algoos Study Work And Travel пані Ірина Тайчукта. В рамках зустрічі зі студентами ОП «Туризм» та ОП «Готельно-ресторанна справа» бакалаврського та магістерського рівнів  вона презентувала неймовірні можливості міжнародних практик у Греції, Іспанії, Португалії на Кіпрі.

туризмтуризмтуризмтуризм

До заходу також долучилася проректор з НПР та досліджень д.е.н., проф. Олена Лютак, яка порекомендувала здобувачам використовувати усі можливості та здобувати цінний досвід впродовж навчання в ЛНТУ. Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Матвійчук зазначила, що студенти кафедри постійно проходять міжнародні стажування в різних країнах, а нове партнерство ще більше розширить географію можливостей для студентів в сфері практик в закладах індустрії гостинності. Студенти активно долучилися до діалогу і ставили запитання, що стосувалися страхового забезпечення, можливостей перетину кордону для хлопців у період військового стану, специфіки оплати праці тощо.

туризмтуризмтуризмтуризм

До слова Algoos Study Work And Travel – це міжнародна рекрутингова компанія з 10-річним досвідом на ринку праці, що надає професійні послуги з пошуку та підбору персоналу разом з партнерами-вищими навчальними закладами в усьому світі, надаючи  молоді фантастичне стажування та роботу в індустрії туризму та гостинності у всесвітньо відомих готелях Середземномор’я.

На завершення зустрічі був підписаний договір про співпрацю між ЛНТУ та Algoos Study Work And Travel. Очікуємо, що вже цього літа студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відкриють для себе можливості міжнародних практик на базі закладів індустрії гостинності Середземномор’я.

туризмтуризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи