Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Гелп Ас Гелп ЮА” працює понад 30 років на теренах України, сприяючи успішному розвитку країни. Одним із напрямків діяльності нашої організації є сприяння успіху студентів у рамках проєкту “Стипендіат”. Даний проєкт реалізується щорічно з 1998 року.

Місія проєкту “Стипендіат”: зменшення вразливості дітей та молоді через формування відповідальних дорослих, активних особистостей і свідомих громадян країни, які здатні змінювати світ навколо себе та робити значний позитивний внесок у розвиток суспільства.

Головна мета проєкту: сприяння самореалізації студентів денної форми навчання закладів освіти України, віком від 16 до 23 років, що мають один із соціальних статусів:

- дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування;

- дитина з інвалідністю (випускник дитячого будинку/інтернату);

- дитина ветерана (-ки) або загиблого учасника (-ці) російсько-української війни, шляхом надання психологічної, освітньої, емоційної та соціальної підтримки щорічно понад 30 студентам вищезгаданих категорій.

освітня програма

Можливості проекту для студентів:

● Наставник, який допоможе, підтримає і надихне.

● Психологічна підтримка: групові заняття та індивідуальні консультації.

● Стипендія щомісяця (для самоосвіти та саморозвитку), ведення бюджету.

● Живі зустрічі із 3-х або 4-х денною програмою подій (екскурсії, воркшопи, майстер-класи, нові знайомства тощо).

● Методика “Самовдосконалення”: самопізнання – візуалізація майбутнього – план особистого розвитку.

● Онлайн-зустрічі: тренінги, творчі збори, дискусії, зустрічі-знайомства з представниками громадської сфери, державного сектора, медіа, бізнесу, науки й культури тощо.

● Нетворкінг: друзі з Канади, спільнота зі студентів з різних закладів освіти та областей України тощо.

● Сприяння волонтерській, громадській та науковій діяльностей.

Набір на освітню програму “Стипендіат 2024-2025” триватиме до 8 вересня 2024 року.

Посилання на сторінку проєкту: https://helpushelpua.com/проєкти/освітній-проєкт-стипендіат/