Кафедра міжнародних економічних відносин Луцького національного технічного університету продовжує активно працювати над вдосконаленням якості освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини».

9 січня 2024 року відбулася відкрита зустріч-обговорення зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Міжнародні економічні відносини» та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Міжнародні економічні відносини» спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини.

Мев

Обговорення освітніх програм кафедри зі здобувачами вищої освіти розпочала завідувач кафедри Олена Баула, яка обґрунтувала актуальність освітніх програм кафедри МЕВ, а також представила учасникам зустрічі-обговорення гарантів відповідних освітніх програм.

Від кожної освітньої програми виступили гаранти: професор Олена Лютак ОП «Міжнародні економічні відносини» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та доцент Ольга Зелінська ОПП «Міжнародні економічні відносини» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Мев

Кожен із гарантів ознайомив учасників з особливостями освітніх компонентів, які забезпечують отримання здобувачами компетентностей у відповідності до програмних результатів навчання та матеріально-технічною базою, на якій здійснюється підготовка.

Активну участь у обговорені ОП взяли здобувачі вищої освіти за даними освітніми програмами: висловили власні думки щодо навчання та представили своє бачення підвищення їх якості.

Зокрема здобувачі вищої освіти зазначили, що для вдосконалення ОП доцільно було б:

-  окремі теми ОК професійного спрямування викладати іноземною мовою;

-  доповнити каталог професійних дисциплін вільного вибору для другого (магістерського) рівня вищої освіти дисципліною «Сталий розвиток»;

-  висвітлення в межах професійних ОК тем, пов’язаних з євроінтеграційним вектором розвитку України.

Мев

Усі учасники зустрічі-обговорення підтримали озвучені пропозиції здобувачів, а групи забезпечення їх врахують при модернізації та оновленні освітніх програм кафедри.

В межах проведеної зустрічі студентам-випускникам завідувач кафедри розповіла про особливості переддипломної практики та дипломного проектування. Особлива увага була приділена вимогам до підготовки кваліфікаційної роботи бакалавра та магістра: забезпеченні унікальності тексту та порядку перевірки на академічний плагіат, оформлення посилань на джерела інформації і т.п. Студенти мали можливість ознайомитись з прикладом цьогоріч захищеної кваліфікаційної роботи. Окрім того, завідувач кафедри ознайомила здобувачів з особливостями проходження переддипломної практики та захисту звіту за її підсумками.

Кафедра міжнародних економічних відносин