Перейти до основного вмісту

10 лютого 2023 року на кафедрі права факультету бізнесу та права Луцького національного технічного університету було проведено обговорення освітніх програм здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 081 «Право».

Від кожної освітньої програми виступили гаранти: кандидат юридичних наук, доцент Аніщук Вікторія Василівна ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня; доктор юридичних наук, професор Ленгер Яна Іванівна ОП «Право» другого (магістерського) рівня.

Право

Кожен із доповідачів ознайомив учасників з особливостями освітніх компонентів, які забезпечують отримання здобувачами компетентностей у відповідності до програмних результатів навчання та матеріально-технічною базою, на якій здійснюється підготовка. Щорічно, в період січня-березня, на офіційному сайті ЗВО розміщуються проекти ОП для ознайомлення та публічного обговорення. За результатами обговорення, пропозиції надсилаються гарантам, які спільно з групами забезпечення формують остаточний варіант кожної освітньої програми, яка обговорюється на Радах з якості та затверджується у встановленому порядку.

Від роботодавців участь в обговоренні освітніх програм взяли: Романюк Роман В’ячеславович – керівник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пахолюк Анатолій Михайлович – голова Луцького міськрайонного суду Волинської області; від академічної спільноти взяли участь Щербанюк Оксана Володимирівна – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри процесуального права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Курман Тетяна Вікторівна - доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Право

Від здобувачів вищої освіти участь в обговоренні взяли представники академічних груп ПР-21, ПР-31, ПР-41, а також ПРм-11.

Пропозиції роботодавців здебільшого полягали у покращенні практичної підготовки, шляхом проведення практичних занять із залученням фахівців-практиків, з широкого використання електронних ресурсів та систем, впровадження вивчення римського права, судових та правоохоронних органів тощо.

Пропозиції здобувачів полягали у збільшенні кількості занять, де використовуються інтерактивні методи навчання.

На закінчення зустрічі детальну інформацію з пропозиціями учасників передано гарантам ОП для подальшого впровадження у освітній процес відповідних освітніх програм.

Кафедра права