ЛНТУ тривалий час активно співпрацює з відомим місцевим великим українсько-польським підприємством СП ТОВ «Модерн Експо», яке активно освоює зарубіжні ринки збуту та впроваджує сучасні практики ведення бізнесу. На даному підприємстві студенти і викладачі ЛНТУ проходять практику і стажування, відвідують екскурсії, обмінюються досвідом з фахівцями-практиками тощо.

Економіка

29 березня 2024 року гаранти та члени груп забезпечення освітніх програм кафедри економіки зі спеціальності 051 Економіка зустрілися на базі СП ТОВ «Модерн Експо» з фахівцями служби управління персоналом з метою обговорення проектів освітніх програм.

Економіка

СП ТОВ «Модерн Експо» представляли: директор департаменту по роботі з персоналом Тетяна Плебанович, фахівець з персоналу Павлюк Анна, менеджер з персоналу Нінічук Анна.

З боку кафедри економіки на зустрічі були присутні Олександр Шубалий - завідувач кафедри економіки (гарант ОП «Економіка» рівня доктора філософії, член групи забезпечення ОП «Економіка» магістерського рівня), Антоніна Гордійчук – доцент кафедри економіки (гарант ОП «Управління персоналом та бізнес-економіка» магістерського рівня), Ірина Шубала – доцент кафедри економіки (гарант ОП «Управління персоналом та економіка праці» бакалаврського рівня), Петро Косінський – старший викладач кафедри економіки (гарант ОП «Економіка» бакалаврського рівня).

Економіка

У процесі обговорення фахівці СП ТОВ «Модерн Експо» розповіли про специфіку роботи служб економіки та управління персоналом на підприємстві, сучасні інформаційні системи і технології, методи обліку, аналізу та оцінки, стимулювання персоналу та оцінки ефективності бізнес-процесів тощо. Була звернута увага, що важливою компетентністю, якою повинен володіти фахівець компанії, яка працює на зарубіжних ринках, є знання як мінімум однієї іноземної мови, а краще двох і більше, залежно від цільового ринку.

Економіка

В рамках обговорення гаранти також отримали від фахівців СП ТОВ «Модерн Експо» багато слушних пропозицій щодо підвищення якості освітніх програм, а також опрацювали можливості щодо подальшої співпраці.

Економіка

Дякуємо керівництву та фахівцям департаменту по роботі з персоналом СП ТОВ «Модерн Експо» за продуктивну зустріч та цінні пропозиції щодо підвищення якості освітніх програм кафедри економіки зі спеціальності 051 Економіка.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий