На кафедрі лісового господарства ЛНТУ відбулося обговорення освітніх програм «Лісове господарство» рівня вищої освіти «бакалавр» (гарант доцент Віктор Волянський) та «магістр» (гарант професор Василь Мазепа), освітньої програми «Деревообробні та меблеві технології» рівня вищої освіти «бакалавр» (гарант доцент Олександр Герасимчук). Захід був спрямований на підвищення якості освітніх послуг, відповідність вимогам ринку праці та залучення зацікавлених сторін до процесу розвитку зазначених освітніх програм.

В обговоренні взяли участь стейкхолдери, зокрема Борис Бабеляс, заступник начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства; Олександр Боровицький, менеджер з охорони праці Відділу охорони праці та цивільного захисту ДП «Ліси України»; Віктор Максимчук, директор ДП «Волинський військовий лісгосп»; Лілія Савкіна, заступник генерального директора з питань охорони праці ТОВ «Кроноспан УА»; Ірина Щербатова, керівник відділу управління персоналом «Поліського офісу» ДП «Ліси України»; Сергій Шеремета, начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Волинській області; Василь Хрик, зав. кафедри лісового господарства Білоцерківського національного аграрного університету; Світлана Левандовська, доцент кафедри лісового господарства Білоцерківського національного аграрного університету; Юрій Сірук, зав. кафедри лісівництва, лісових культур та таксації лісу Поліського національного університету; Василь Турко, доцент кафедри лісівництва, лісових культур та таксації лісу Поліського національного університету; Павло Хоєцький, професор кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України; Анатолій Новак, доцент кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України; студенти, що навчаються на освітніх програмах «Лісове господарство» та «Деревообробні та меблеві технології», члени груп забезпечення освітніх програм та академічний персонал.

Лісове господарство Лісове господарство Лісове господарство Лісове господарство

Гаранти провели презентації освітніх програм, зокрема, їх цілей, компетентностей та результатів навчання, освітніх компонент та їхнього взаємозв’язку тощо. Відбулася дискусія, обмін думками та пропозиціями щодо вдосконалення освітніх програм, врахування потреб ринку праці та сучасних тенденцій розвитку галузей лісового господарства та деревообробки.

Обговорення освітніх програм було корисним та плідним, дозволило отримати цінний зворотній зв’язок від зацікавлених сторін, виявити сильні та слабкі сторони, визначити напрями їх удосконалення. Стейкхолдери висловили зацікавленість у співпраці з кафедрою лісового господарства ЛНТУ.

Висловлюємо подяку всім учасникам обговорення освітніх програм за активну участь, конструктивний діалог, цікаві ідеї, пропозиції та побажання. Переконані, що плідне співробітництво зі стейкхолдерами необхідне для покращення якості освітніх програм та підготовки висококваліфікованих фахівців лісової, деревообробної та меблевої галузей України.

Кафедра лісового господарства