На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування лютого р. в режимі відеоконференції проводилось обговорення освітніх програм.

ФБС

Круглий стіл, що проходив із залученням всіх сторін, причетних до освітнього процесу, спрямований на модернізацію освітніх програм спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», які готові до впровадження у 2024/2025 н.р. і дозволяють здійснювати якісну, змістовну підготовку фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ. До участі в обговоренні освітніх програм долучилися:

• Фредюк Юрій Олександрович- заступник начальника бюджетного управління - начальник відділу зведеного планування та міжбюджетних відносин департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністрації;
  • Коцюба Валентина Олександрівна- головний бухгалтер ЦСТРІ "Енергія - І";
  • Шевчук Тетяна Андріївна- начальник фінансово-економічного відділу ПрАТ "Волиньобленерго";
  • Шульга Вадим Валерійович- директор ТОВ "Ролл Транс Груп";
  • Галайда Світлана Степанівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності,контролю та господарсько технічного забезпечення Локачинської селищної ради ;
  • Алла Василівна- директор АТ КБ Приватбанк, Локачинське відділення;
  • Велічко Петро Петрович- заступник директора по виробництву ТзОВ «Хімпласт»;
  • Лукомська Наталія Вікторівна - головний бухгалтер ТзОВ “Комфорт-плюс”;
  • Олексюк Олександр Леонідович - головний економіст відділу кредитування малого та середнього бізнесу. Управління малого та середнього бізнесу Волинської обласної дирекції АБ УКРГАЗБАНК (випускник кафедри 2021 року);
  • Швець Юрій Петрович - директор ТзОВ «ФIЕЙЕМ АГРОПАТС»;
  • гаранти освітніх програм, викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри фінансів, банківської справи та страхування.
ФБС ФБС

Учасники обговорили освітні програми «Фінанси, банківська справа та страхування» для першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

Висловлюємо подяку всім стейхолдерам, що взяли участь в обговоренні: роботодавцям, випускникам кафедри, здобувачам вищої освіти, що сприяють оновленню змісту освітніх програм у відповідності до змін, що відбуваються в освітянському середовищі, на ринку праці і в суспільстві у цілому.

ФБС ФБС

Надалі кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ буде продовжувати роботу щодо вдосконалення та актуалізації змісту та структури програм, винесених на обговорення з метою досягнення критеріїв максимальної відповідності до запитів стейкхолдерів.

Кафедра ФБС