07.02.2024 на кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики відбулося обговорення ОП «Логістика», «Підприємництво та бізнес-адміністрування» за освітніми рівнями бакалавр та магістр, «Публічне управління та адміністрування» за освітнім рівнем магістр, «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньо-науковим рівнем вищої освіти.

ПТЛ

У процесі обговорення з НПП запропоновано щодо ОП «Логістика» (бакалавр) замінити ОК 19 Інжиніринг логістичних систем на ОК 19 Логістичні системи підприємницьких структур. Щодо всіх ОП запропоновано оновити каталоги вибіркових дисциплін, їх розширити. Зокрема, ввести до вибіркових дисциплін Венчурний бізнес, Підприємницький капітал тощо.

ПТЛ

У процесі обговорення затверджений моніторинг ОП «Логістика», «Підприємництво та бізнес-адміністрування» за освітніми рівнями бакалавр та магістр, «Публічне управління та адміністрування» за освітнім рівнем магістр, «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньо-науковим рівнем вищої освіти. Проаналізована SWOT-матриця за кожною ОП та запропоновані заходи щодо посилення сильних сторін. Зокрема, доцільно більше уваги приділяти практичній підготовці здобувачів, залучати стейкхолдерів до гостьових лекцій та посилити академічну мобільність викладачів і здобувачів освіти.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики