Активна співпраця ЛНТУ, зокрема кафедри економіки, з Волинським обласним центром зайнятості та його структурними підрозділами триває уже дуже багато років. Працівники установи залучаються до навчального процесу, студенти відвідують її підрозділи в якості екскурсій і практичних занять, викладачі співпрацюють з приводу обговорення освітніх прогам та наукової роботи тощо.

Економіка

Відповідно, 21 березня 2024 року в приміщенні даної установи відбулася зустріч керівництва Волинського обласного центру зайнятості з гарантами освітніх програм зі спеціальності 051 Економіка кафедри економіки ЛНТУ.

економіка

Волинський обласний центр зайнятості представляли директор Алла Куцин, заступник директора Тарас Семенюк, начальник відділу по роботі з персоналом Руслана Клімова, начальник управління реалізації політики зайнятості Оксана Меріда, начальник відділу рекрутингу Ганна Архипчук.

економіка

Зі сторони кафедри економіки ЛНТУ участь в обговоренні взяли: Олександр Шубалий - завідувач кафедри економіки (гарант ОП «Економіка» рівня доктора філософії), Микола Дзямулич – доцент кафедри економіки (гарант ОП «Економіка» магістерського рівня), Антоніна Гордійчук – доцент кафедри економіки (гарант ОП «Управління персоналом та бізнес-економіка» магістерського рівня), Ірина Шубала – доцент кафедри економіки (гарант ОП «Управління персоналом та економіка праці» бакалаврського рівня), Петро Косінський – старший викладач кафедри економіки (гарант ОП «Економіка» бакалаврського рівня).

економіка

Під час обговорення представники Волинського обласного центру зайнятості представили сучасну інформацію про попит роботодавців на фахівців з економіки та управління персоналом, а також набір основних кваліфікаційних вимог, які представляються до пошукачів роботи.

економіка

Також протягом зустрічі фахівці центру зайнятості та викладачі кафедри економіки обговорили, які компетентності, навчальні дисципліни, елементи практичної підготовки будуть актуальними для сучасних економістів та управлінців персоналом рівнів бакалавра, магістра, доктора філософії з економіки, а також окреслили перспективи подальшої співпраці.

економіка

Дякуємо директору Волинського обласного центру зайнятості Аллі Куцин та фахівцям установи за активну участь в обговоренні освітніх програм зі спеціальності 051 Економіка, цінні пропозиції і поради щодо підвищення їх якості, долучення до освітньо-наукового процесу і практичної підготовки здобувачів кафедри економіки в ЛНТУ.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий