10 лютого 2023 року кафедрою лісового господарства ЛНТУ була проведена онлайн-зустріч, присвячена обговоренню освітньої програми «Лісове господарство» рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Лісове господарство» із залученням академічної спільноти, роботодавців та студентів.

В обговоренні взяли участь: професор кафедри лісівництва НЛТУ України Павло Хоєцький, представник Поліського лісового офісу ДП «Ліси України» Олександр Боровицький, завідувач кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва професор Володимир Шлапак, декан факультету аграрних технологій та екології Руслан Кірчук, студенти гр. ЛГм-11 Софія Петрук та гр. ЛГмз-11 Наталія Толстушко, члени групи забезпечення та викладачі кафедри лісового господарства ЛНТУ (гарант ОП професор Василь Мазепа, завідувач кафедри лісового господарства, доцент Віктор Волянський, доцент Наталія Ковальчук, доцент Володимир Бондар, доцент Олександр Герасимчук).

ФАТЕ

Під час дискусії відбувся обмін думками щодо модернізації змісту освітньої програми в контексті реформи лісової галузі України та з урахуванням глобальних викликів, спричинених війною та змінами клімату.

Гарант ОП професор Василь Мазепа коротко охарактеризував зміст та особливості освітньої програми, зазначив своє бачення актуальних змін програми, пов’язаних з реформою галузі і організацією багатоцільового ведення лісового господарства.

ФАТЕ

Представник Поліського лісового офісу ДП «Ліси України» Олександр Боровицький дав позитивний відгук на програму, зауважив на необхідності звернути увагу в навчальному процесі на висвітлення питань лісової сертифікації, дослідження інвазійних видів щодо їх впливу на лісові популяції, пов’язаних із глобальними змінами клімату та антропогенними впливами.

ФАТЕ

Професор кафедри лісівництва НЛТУ України Павло Хоєцький дав схвальний  відгук на ОПП «Лісове господарство» та наголосив на доцільності вивчення проблем мисливствознавства для підготовки фахівців із багатоцільового ведення лісового господарства.

ФАТЕ

Завідувач кафедри лісового господарства Уманського національного університету садівництва професор Володимир Шлапак дав схвальний відгук на ОПП «Лісове господарство».

Завідувач кафедри лісового господарства Віктор Волянський поінформував, що для забезпечення реалізації освітньої програми проводиться необхідна організаційна робота. Відбулася робоча зустріч з керівником Поліського лісового офісу ДП «Ліси України» Олександром Кватирко; директором Шацького лісового коледжу Ігорем Жмурко.

Студенти висловили свої пропозиції щодо поглиблення  вивчення іноземної мови професійного спрямування на ОП, зокрема шляхом включення в каталог дисциплін вільного вибору  предметів, які читаються іноземними мовами.

Напрацьовані в результаті обговорення пропозиції будуть розглянуті на засіданні групи забезпечення освітньої програми і сприятимуть удосконаленню навчального процесу підготовки фахівців зі спеціальності «Лісове господарство», модернізації ОП та її компонент.

Колектив кафедри лісового господарства