Відповідно до стратегії реформування вищої освіти, яка передбачає створення системи моніторингу якості освіти із залученням стейкхолдерів та науковців до вдосконалення освітніх програм, 08.03.2024 р. кафедрою автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Луцького національного технічного університету був проведений захід, на якому відбулося представлення проєктів освітніх програм, які реалізуються на ній.

АКІТ АКІТ

До розгляду проєкту модернізованої ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки», окрім науково-педагогічних працівників кафедри АКІТ, були залучені:

Юрій Вигнанчук– головний інженер ТОВ «Арсенал СТ-9» (м. Луцьк);

Надія Клешко – начальник сектору з розвитку бізнесу ТОВ «Тірас-12» (м. Вінниця);

Богдан Денисовець – директор ТОВ «ВОРРРК» (м. Луцьк);

Іван Лактіонов – д.т.н., доцент, професор кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем НТУ «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро);

Дмитро Угрин – д.т.н., доцент, доцент кафедри комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці);

Олексій Дуда – к.т.н., доцент, доцент кафедри комп’ютерних наук Тернопільського НТУ імені Івана Пулюя (м. Тернопіль);

Роман Гутко – здобувач вищої освіти ЛНТУ другого року навчання за спеціальністю «Інформаційні системи та технології».

Гарант ОП Тарас Терлецький акцентував увагу присутніх на змінах, внесених до пропонованого проєкту, та аргументував їх.

АКІТАКІТ

У процесі обговорення присутні задали низку питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Отримані зауваження та поради за результатами обговорення проекту модернізованої ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки» будуть обов’язково обговорені на найближчому засіданні групи забезпечення освітньої програми та, за можливості, враховані в реалізації освітньої діяльності.

АКІТ

Варто зауважити, що обговорення освітніх програм в ЛНТУ здійснюється систематично та орієнтується на підвищення якості освітнього процесу і відповідно – конкурентоздатності випускників.

Група забезпечення ОП