В ЛНТУ відбулося одне із найважливіших засідань вченої ради, під головуванням ректора Ірини Вахович. Цього разу засідання колегіального органу розширене, адже включає чимало науково-педагогічних працівників, і хвилююче, адже саме ці науковці претендують на бажані посади і голосування колективу у цьому питанні стане вирішальним.

Вчена радаВчена рада

Отож розпочалося засідання із розгляду питання про обрання на посади НПП. Інформацію про усіх кандидатів озвучила начальник відділу кадрів ЛНТУ Валентина Панасюк. Вона розповіла про претендентів на посади, результати голосування на кафедрах та у факультетських колективах. Натомість, сьогодні свою довіру до колег члени вченої ради продемонстрували шляхом таємного голосування. Загалом же, претендентами на посади цього разу були більше 140 науково-педагогічних працівників.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Окрім того, вчена рада приділила особливу увагу розгляду питань щодо акредитації освітніх програм у 2021-2023 роках. Про результати акредитації доповіла начальник відділу забезпечення якості освітніх програм та освітнього процесу Олена Кузьмак, зазначивши, що цьогорічні результати стали найкращими у нашому університеті. Водночас, Олена Кузьмак навела ґрунтовні дані щодо результатів опитувань здобувачів та НПП щодо забезпечення якості освітніх програм та освітнього процесу.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Про підсумки за КPI з розвитку партнерства університету у 2022-2023 н.р. розповіла перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук. Вона детально зупинилася на основних складових теми: мобільність НПП; мобільність здобувачів; іноземні студенти в ЛНТУ; проектна діяльність та ЛНТУ в міжнародних рейтингах. Про підсумки за КPI також доповіла проректор з НПР та досліджень Олена Лютак, охопивши напрям розвитку наукової діяльності в університеті на 2022-2023 н.р.

вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Серед усього, присутні заслухали ґрунтовний звіт щодо виконання плану інфраструктурного розвитку університету та покращення матеріально-технічної бази.

Загалом же, порядок денний вченої ради охоплював 11 питань, серед яких також виконання низки ухвал та затвердження плану роботи ЛНТУ на 2023-2024 навчальний рік.

Вчена радавчена радавчена радавчена рада