Відповідно до наказу МОН України № 1111 від 12.12.2022 року «Про затвердження списків експертів з експертизи проектів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме Міністерство освіти і науки України, та звітів про їх виконання за тематичними напрямами, за якими буде здійснюватися експертиза» одразу 17 науковців Луцького національного технічного університету стали експертами з експертизи проектів за різними тематичними напрямами.

Інформатика та кібернетика:

Мельничук Юлія Євгеніївна – доцент кафедри цифрових освітніх технологій, кандидат педагогічних наук, доцент.

Електроніка, радіотехніка та телекомунікації:

Баховський Петро Федорович – доцент кафедри електроніки та телекомунікації, кандидат технічних наук, доцент;

Євсюк Микола Миколайович – доцент кафедри електроніки та телекомунікації, кандидат технічних наук, доцент

Ткачук Анатолій Анатолійович – доцент кафедри електроніки та телекомунікації Луцького національного технічного університету, кандидат технічних наук, доцент.

Матеріалознавство:

Заболотний Олег Васильович – доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки, кандидат технічних наук, доцент;

Зайчук Наталія Петрівна – доцент кафедри матеріалознавства, кандидат технічних наук, доцент;

Повстяной Олександр Юрійович – професор кафедри прикладної механіки та мехатроніки, доктор технічних наук, професор.

Охорона навколишнього середовища:

Федонюк Микала Ананійович – доцент кафедри екології та агрономії, кандидат і географічних наук, доцент.

Механіка:

Мікуліч Олена Аркадіївна – професор кафедри прикладної математики та механіки Луцького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор.

Машинобудування:

Заблоцький Валентин Юрійович – завідувач кафедри електроніки та телекомунікацій, кандидат технічних наук, доцент;

Шимчук Сергій Петрович – доцент кафедри галузевого машинобудування, кандидат технічних наук, доцент.

Технології будівництва, дизайн, архітектура:

Андрійчук Олександр Валентинович – декан факультету архітектури, будівництва та дизайну, кандидат технічних наук, доцент.

Економіка:

Дзямулич Микола Іванович – доцент кафедри економіки, кандидат економічних наук, доцент;

Лютак Олена Миколаївна – професор кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук, професор;

Шубалий Олександр Михайлович – завідувач кафедри економіки, доктор економічних наук, професор.

Педагогіка, психологія, проблеми молоді та спорту:

Гулай Ольга Іванівна – професор кафедри цифрових освітніх технологій, доктор педагогічних наук, професор.

Науки про Землю:

Федонюк Віталіна Володимирівна –  доцент кафедри екології та агрономії, кандидат географічних наук, доцент.

Вітаємо науковців і бажаємо натхнення та об’єктивності під час проведення експертиз проектів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок!