Оголошуємо конкурс на найкраще привітання студентів до Дня працівників освіти!

Луцький НТУ оголошує конкурс на найкраще студентське привітання для викладачів та науковців нашого університету!

Ваші напрацювання будуть опубліковані на офіційному сайті Луцького НТУ до Дня працівників освіти.

Умови конкурсу: підготувати привітання для науково-педагогічного колективу у довільній формі. Ви можете зняти креативне відео, зробити колаж або фото презентацію, написати есе, намалювати плакати чи картини, написати творчу роботу чи навіть заспівати. Це може бути колективний та самостійний проект. Ніяких обмежень у вашій творчості не існує!

Розпочинати підготовку до конкурсу можна уже сьогодні. Обовязковою умовою є подача робіт до 30 вересня 18:00.

Автори усіх робіт отримають винагороди, а переможці конкурсу – головний приз від ректора Луцького НТУ Петра Савчука.

Електронна адреса для прийому конкурсних робіт: generation-lntu@ukr.net

Організатори: проректор з НПР Валентина Ткачук (0506774574) та інформаційний відділ Луцького НТУ