Традиційно щороку в ЛНТУ відзначають Європейський тиждень спорту.

Україна вперше отримала право приєднатися до однієї з наймасовіших ініціатив ЄС у сфері фізичної культури у 2018 році, а у 2019-му координатором спортивної події в Україні виступив Національний олімпійський комітет, який разом з амбасадорами ЄТС ініціює різноманітні заходи, що популяризують спорт та закликають суспільство активніше долучатися до ведення здорового способу життя.

СпортСпорт

Залучають молодь до спорту та популяризують здоровий і активний спосіб життя студенти та викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоровʼя ЛНТУ, зокрема, влаштовуючи низку заходів з нагоди Європейського тижня спорту.

За традицією, здобувачі та їхні наукові наставники стають учасниками «Олімпійського уроку». Цьогоріч розминку для молоді провела учасниця трьох Олімпійських ігор, багаторазова учасниця Кубків світу та Європи зі спортивної ходьби, багаторазова чемпіонка та призерка національних чемпіонатів у різних дисциплінах ходьби, рекордсменка України у шосейній ходьбі на 35 км, а нині наша колега Надія Боровська.

СпортСпортСпорт

Долучилися до спортивних активностей та привітали студентів із тижнем спорту директор Волинського обласного центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» Олександр Хриплюк та заступники декана факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Оксана Сільвестрова і Ярослава Мартинюк.

СпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпорт

Після розминки відбувся турнір з волейболу між командами ЛНТУ, переможців якого нагородили кубком, а учасників - приємними подарунками.

СпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпортСпорт