У Луцькому національному технічному університеті відбувся грандіозний фестиваль науки, день відкритих дверей для всіх охочих дізнатися більше про університет, його факультети, переваги навчання та студентське життя.

Музика, розіграші, демонстрації наукових розробок, спільні фото та невимушена атмосфера: саме так відзначали Всесвітній день науки в ЛНТУ 2022.

Open doorOpen doorOpen doorOpen door

Привітала гостей заходу ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона розповіла потенційним абітурієнтам про те, що й сама навчалася в ЛНТУ та жила у студентському гуртожитку. Тож кожен зі студентів нашого ЗВО також має усі можливості стати ректором університету в майбутньому. Особливістю ЛНТУ, каже ректор, є його багатогранність, адже тут студенти можуть опанувати конкурентну спеціальність, здобути додаткові навички у студентських бюро та відчути насолоду від найкращих років життя.

«Ми формуємо вільний простір, вільне середовище, де можуть створюватися інновації, реалізовуватися сміливі ідеї. Наша команда працює для того, щоби вас збагатити, наповнити і зробити з вас патріотів, які матимуть своє прекрасне майбутнє. Ми навчимо вас не просто бути найманими працівниками, а власниками бізнесу. Ми дуже багатогранні, тому, якщо ви хочете драйву, незвичайних подій, цікавого спілкування і стати справжніми фахівцями своєї справи - вам до нас!», - наголосила Ірина Вахович.

Open doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen door

Так, школярі разом із друзями та батьками мали чудову можливість оглянути навчальні корпуси ЛНТУ, познайомитися із викладачами, випробувати на собі технічні розробки наших студентів та науковців, пограти в інтелектуальні ігри і дізнатися більше про захоплюючий світ науки та технологій.

Сім факультетів та в рази більше освітніх напрямів… Бізнес, агрономія, машинобудування, ІТ-технології, будівництво, філологія, соціальні науки, митна справа: це лише загальний перелік спрямувань, з якими ознайомилися наші юні гості. Ще більше ми пропонуємо дізнаватися під час наступних, не менш яскравих, івентів в ЛНТУ.

Крім того, учасники заходу познайомилися зі студентським активом. Разом вони співали пісень, розігрували подарунки, смакували теплим чаєм та знаходили нових друзів.

OPEN DOOR: ЛНТУ завжди відкритий для вас!

Open doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen doorOpen door