В рамках вивчення дисциплін «Економіка сталого розвитку» та «Підприємницька дизайн-діяльність» здобувачі освіти 2 курсу освітніх програм Економіка підприємства, Логістика спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ОП «Дизайн» спеціальності 022 Дизайн 4 курсу разом із професором Любов'ю Ліпич та завідувачем кафедри Оксаною Полінкевич відвідали провідну компанію у створенні сучасних рітейл-екосистем Modern Expo. Уже більше 20-ти років вона працює на ринку.

ПТЛ

Modern Expo – це 9 високотехнологічних виробничих майданчиків, що спеціалізуються на різних типах обладнання. Її виробництво є одним з найпотужніших у світі, яке забезпечує масове тиражування продукції через потік одиничних виробів і гарантує відповідність кожного європейським стандартам безпеки і якості (EN і FEM). Це є платформа, що об’єднує найкращих мультигалузевих спеціалістів у потужні команди R&D, ІТ, рітейл-дизайну, інжинірингу, що в синергії працюють над створенням довершеного ритейлу майбутнього від Modern Expo.

Група компаній «Модерн-Експо» – один з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі. Співпрацює з більш ніж 75 країнами світу!

ПТЛПТЛПТЛ

Основні напрями діяльності холдингу – виробництво і постачання торгових та складських стелажів, касових боксів, устаткування з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки. Працює дане підприємство з такими відомими марками, як: АТБ, Сільпо, Нова пошта, Allegro, Zabka, Rozetka та інші.

Екскурсанти побачили основні продукти компанії: торгові і складські стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, холодильне і POS-обладнання, які експортуються до відомих міжнародних компаній світу.

Студентів зацікавили принципи роботи автоматизованих ліній, сучасне високотехнологічне обладнання, сировина, міжнародні стандарти безпеки і якості продукції, принципи ощадливого виробництва.

Здобувачі ознайомилися з організацією робочого місця на виробництві за принципом 5S. Він включає 5 кроків: 1. Сортування. 2. Впорядкування. 3. Прибирання 4. Стандартизація. 5. Вдосконалення.

ПТЛПТЛ

Для здобувачів освіти було цікаво дізнатися про перспективні плани розвитку компанії, зокрема концепт з доставки майбутнього, ознайомитися із обладнанням, яке використовує штучний інтелект (інноваційні каси та термінали самообслуговування), поштові термінали та стелажні системи. Захопило студентів те, що компанія пропонує комплексні рішення з ритейлу, а продукти розроблені з використанням найбільш інноваційних підходів й вдосконалені за допомогою передових конструктивних і програмних рішень.

Дякуємо HR-менеджеру Ользі Гіндич за гарну та змістовну екскурсію.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики

Любов Ліпич, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики