Зважаючи на війну в Україні дуже актуальною є прикладна підготовка здобувачів вищої освіти до оборони та самозахисту. Саме тому сьогодні в спорткомплексі ЛНТУ  відбувся методичний семінар-тренінг на тему: «Основи самозахисту. Застосування больових прийомів під час затримання правопорушника».

Організатором тренінгу виступив доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександр Панасюк.

СпортСпортСпортСпорт

Студентів ознайомили із прийомами затримання, що базуються на застосуванні ударної техніки і болючих впливів на різні суглоби, які застосовуються у випадках, коли заходи переконання (попередження) не призвели до припинення правопорушення.

Вибір прийому і його застосування залежить від конкретних обставин, рівня небезпеки і агресивності осіб, у відношенні яких він застосовується.

СпортСпортСпортСпортСпорт

«Плануючи свої дії, необхідно: оцінити ефективність застосування того чи іншого прийому в залежності від конкретної ситуації, що склалася; прийнявши рішення про спосіб дій, починати виконання прийому із нанесення відволікаючого, розслаблюючого удару по противникові», – ділиться Панасюк Олександр.

Учасники заходу на собі випробували тактику та особливості виконання прийомів, таким чином, здобувши нові корисні навички та вміння.

СпортСпортСпортСпорт