В ЛНТУ відбувся освітній boot camp «Ефективне лідерство – ключ до успіху». Захід несе соціальну мету, адже ми зустрічали здобувачів освіти НУ «Чернігівська політехніка», які напряму зазнали військової агресії та тривалий час перебували в облозі ворога.

Впродовж трьох днів, з 27 по 29 червня включно, ми обмінювалися освітнім досвідом, разом стали учасниками нічної театралізованої екскурсії Луцьком, долучилися до спорт-туси, брейн-рингу та занурювалися у світ сучасного мистецтва.

ЧернігівЧернігівЧернігів

Важливим заходом нашої зустрічі стало проведення патріотичного вечора з нагоди Дня Конституції України. Вечір єднання, патріотизму, української культури та родинного університетського затишку розпочався із флеш-мобу до Дня Конституції України. У цю мить студенти двох університетів об’єдналися під одним величезним прапором нашої держави, вигукуючи таке важливе та щемливе для усіх нас гасло «Слава Україні! Героям Слава!».

ЧернігівЧернігів

Від самого початку перебування у Луцьку, супроводжували гостей студенти ЛНТУ. Вони допомагали новим друзям оселитися в гуртожитку ЗВО, показали місто та провели найбільш популярними місцями у Луцьку. Надвечір молодь уже чекала несподівана та цікава екскурсія Старим містом. Із факелами у руках, студенти прогулювалися наймістичнішими та потаємними місцями древнього Лучеська, пізнаючи усі його секрети.

Другого дня, у стінах ЛНТУ відбулося офіційне підписання меморандумів між ректорами ЛНТУ та НУ «Чернігівська політехніка» Іриною Вахович та Олегом Новомлинцем. Примітно, що захід відбувався у День Конституції України, тож студенти обох закладів освіти позмагалися у тематичному брейн-рингу та перевірили свої знання головного державного документу.

ЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігів

Тим часом, для гостей із Чернігівщини підготували виставку інновацій, де науковці та здобувачі освіти ЛНТУ презентували власні науково-технічні розробки, серед яких абсолютно унікальні проекти. Потому, відчути власні сили та надихнутися на особисті звершення молоді допоміг тренінг із лідерства від сертифікованого коуча, фасилітатора, доцента кафедри менеджменту ЛНТУ Ірини Абрамової.

Прокачати свої спортивні скіли, студентам вдалося у спорткомплексі ЛНТУ. Там вони випробували оновлений басейн та просто розважилися у різноманітних спортивних батлах.

ЧернігівЧернігівЧернігів

Українські пісні, звуки гітари, камерна атмосфера та гарний настрій у затишному Луцьку  - усе це про акустичний вечір. Захід відбувся також за підтримки Луцького міського молодіжного центру.

ЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігів

Завершився boot camp в ЛНТУ урочистим закриттям та врученням сертифікатів учасникам заходу. Подякували за активність, цікаве та результативне проведення спільного часу Ірина Вахович та Олег Новомлинець. Вони відзначили молодь сертифікатами, партнери від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» передали дарунки, а студенти, своєю чергою, обмінялися символічними подарунками на пам’ять.

Приємним сюрпризом для чернігівських друзів стало відвідування «Музею сучасного українського мистецтва Корсаків». Звідки натхненні мистецтвом, новими знайомствами та сподіваннями на нові яскраві зустрічі, вирушили до рідного Чернігова.

ЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігівЧернігів

Дякуємо нашим колегам та друзям за круто проведений час. Посилюємо співпрацю та чекаємо зустрічі у мирному Чернігові!