Перейти до основного вмісту

Студенти першокурсники груп ЕК-11 та ЕК(УП)-11 в рамках навчальної дисципліни «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність», провели практичні заняття на базі Кінного клубу оздоровчої верхової їзди, рекреаціі та соціальної реабілітації «Антарес».

Економіка

Верхова їзда – це цікава та корисна рухова активність та психологічна «розрядка» як для дітей, так і для дорослих. Тому, пройшовши попередній інструктаж з техніки безпеки, кожен майбутній економіст спробував себе в ролі вершника.

Економіка

Коні – надзвичайно граційні, красиві та розумні створіння. Разом з тим, ці тварини – чудові психологи і мають здатність моментально відскановувати внутрішній стан вершника. Тому, сідаючи на коня, студентам потрібно було забути свої внутрішні переживання і максимум зосередитися на верховій їзді та вправах, які потрібно було виконати сидячи верхи.

Економіка

Які  ж позитивні тенденції відбуваються у людини при верховій їзді? Як на наш організм діє катання на конях? 

- під час контакту людини з конем розслабляється нервова система, чудово лікуються депресивні стани, в тому числі різноманітні постковідні стани, а також зникають стрес та напруга;

- розвивається впевненість у собі, чудово виробляються лідерські якості;

- поліпшується постава, адже вершник повинен тримати спину прямо, рівненько;

- зміцнюється вестибюлярний апарат;

- поліпшується робота системи травлення;

- під час занять верховою їздою активно працюють дихальна та серцево-судинна система;

- варто звернути увагу на той факт, що верхова їзда дає менше навантаження на суглоби і хребет, аніж заняття на біговій доріжці в спортзалі.

- регулярні заняття корисні для схуднення.

Насправді цей список можна продовжувати і продовжувати так як  верхова їзда – це маса позитивних емоцій, які дарують ці благородні тварини для нас, людей.

Економіка


Заняття пройшло у невимушеній, дружній атмосфері, студенти з хорошим настроєм та посмішками виконували вправи верхи, а також «розмовляли з кониками». Усі залишилася дуже задоволеними та отримали на згадку власне фото «на коні».

 

Доцент кафедри економіки

Антоніна Гордійчук