Студенти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» щорічно беруть участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування «International Collegiate Programming Contest». В олімпіаді змагаються команди з трьох студентів.

Нагадаємо, що 22 жовтня на базі ЛНТУ відбувся перший відбірковий етап студентської першості світу з програмування у Волинській області, другий етап чемпіонату, відбувся 5 листопада. Цього року кафедра ІПЗ представила чотири команди.

ІПЗІПЗ

Команда LNTU_ipz_2022_1 у складі якої першокурсники Береза ІванГоломис Микола, Олійник Андрій здобула III місце (UKRAINE 2022) у півфіналі студентської першості світу з програмування ІСРС по Південно-Східній Європі (Southeastern European Collegiate Programing Contest),  не зважаючи на повітряну тривогу та пов’язані з нею відключення електропостачання в окремих областях та районах України.

ІПЗІПЗІПЗ

Також команда зайняла перше місце в конкурсі відео-презентацій серед українських команд та буде нагороджена призами.

Вітаємо наших молодих, наполегливих, талановитих першокурсників. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завжди рухатися вперед, підкорювати нові вершини.

Кафедра ІПЗ