Вітаємо Мельник Галину, студентку групи ОПНм-11 (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки) факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій із зайнятим ІІІ місцем у ІІ Всеукраїнському конкурсі наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної політики»!

ФЦОСТ ФЦОСТ

Тема роботи – «Дослідження впливу Covid-19 на стан психічного здоров’я молоді». Науковий керівник – к.пед.н., доцент кафедри соціогуманітарних технологій Потапюк Лілія Миколаївна.

Мета Конкурсу – створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Всього до Конкурсу було подано 101 роботу. У Конкурсі взяли участь представники закладів вищої освіти з багатьох міст України, зокрема Бердянська, Вінниці, Глухова, Донецька, Києва, Кременчука, Луцька, Мелітополя, Миколаєва, Харкова, Херсона, Хмельницького. Під час підсумкової конференції були заслухані доповіді 37 учасників-фіналістів Конкурсу, які продемонстрували високий рівень дослідницьких компетентностей та вагомий науково-дослідний потенціал. За підсумками були визначені 24 переможці і призери конкурсу у 8 номінаціях.

ФЦОСТФЦОСТ

Диплом, цінні призи магістрантці та подяку науковому керівнику вручила декан ФЦОСТ Герасимчук Галина Андріївна та побажала не зупинятися у наукових пошуках.

Вітаємо магістрантку із перемогою! Бажаємо творчої наснаги, професійного зростання і нових перемог!

Кафедра соціогуманітарних технологій