Перемога студентки Луцького НТУ на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства стала переможницею Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості».

Конкурс відбувся на базі Київського національного університету технологій та дизайну. Протягом першого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт галузеві конкурсні комісії розглянули подані наукові роботи та здійснили їх рецензування. За результатами рецензування було сформовано рейтинговий список наукових робіт, серед яких і робота нашої студентки у числі переможців. Робота нашої конкурсантки під шифром «Мереживні візерунки» в рейтингу отримала диплом ІІІ ступеня і це вже не перша її перемога.

Вітаємо студентку групи ЛП-31 Метельську Любов та наукового керівника доцента кафедри Назарчук Людмилу Володимирівну з перемогою і бажаємо творчого натхнення та успіхів у науковій діяльності!