Перемога студентки Луцького НТУ у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

З 10.04. по 18.04.2020 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ) було підведено підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія». Вітаємо студентку гр. МЕВ-21 Саржан Юлію, яка здобула перемогу із рейтинговим балом 178 і отримала диплом І ступеня! Загалом у ІІ турі було представлено 51 роботу.

Наукова робота на тему: «Проблема зброї: спроба соціально-філософського аналізу» була виконана під керівництвом к.ф.н., доцента кафедри соціального забезпечення та гуманітарних наук Сільвестрової Оксани Юріївни. Шляхом закритого рецензування робота отримала високі оцінки та було відзначено її актуальність, новизну та можливості використання результатів дослідження у розгляді проблеми зброї в межах українського суспільства.

Перемога Юлії Саржан доводить, що у технічному вузі гуманітарна складова має велике значення як для формування загальних фахових компетентностей, так і для розширення світогляду студентів.

Щиро вітаємо переможця і наукового керівника та бажаємо нових здобутків!

Кафедра соціального забезпечення та гуманітарних наук