ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ
ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

19-21 квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. В олімпіаді взяли участь близько 140 студентів різних курсів облікових спеціальностей із 72 провідних вищих навчальних закладів України.

Луцький НТУ на олімпіаді представляли студенти другого курсу скороченої форми навчання напряму підготовки «Облік і аудит» Дмитро Якимчук та Юлія Завалій. Дмитро здобув перемогу, посівши ІІ місце в олімпіаді, а Юлія отримала першість в номінації «Знавець аналізу господарської діяльності».

Під час олімпіади учасники виконували письмову конкурсну роботу та проходили комп’ютерне тестування з чотирьох дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

Оцінювало учасників журі, до складу якого ввійшли експерти з обліку, аналізу і аудиту з провідних вітчизняних ВНЗ: Тернопільського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного торговельно-економічного університету та інших.

Колектив кафедри обліку і аудиту вітає студентів із перемогою та бажає їм поглиблення знань і творчої наснаги для нових перемог!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту