Практична підготовка  є важливим чинником підготовки конкурентоздатного фахівця. До своєї пробної екскурсії студенти ОП «Туризм» готувалися протягом всього першого семестру, під керівництвом доцента Тетяни Зубехіної в рамках освітньої компоненти «Екскурсійна справа».

Протягом навчання складали картки об’єктів, опановували техніку ведення екскурсії, готували індивідуальні тексти екскурсії.

туризмтуризмтуризмтуризм

Тему обрали традиційну  - познайомити першокурсників з містом Луцьк. Оскільки більшість - немісцеві, тому доцільно знати про його туристичну привабливість , адже як мінімум на 4 роки Луцьк стане домівкою для кожного студента.

туризмтуризмтуризмтуризм

Екскурсія проходила по території історико-культурного заповідника м. Луцька. Стартувала від Братського мосту та завершилась біля єдиної римо-католицької катедри костелу Петра і Павла.

Тепер студенти ще краще вдосконалять свою професійну майстерність , адже перший крок - найважчий, але ми його зробили. Зробили впевнено і професійно!

туризмтуризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи