Перше місце на Всеукраїнському конкурсі з гідрометеорології

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Науки про Землю (гідрометеорологія)», що проходив в Одеському державному екологічному університеті студентка четвертого курсу спеціальності 101-Екологія Ольга Іванців  предсавила роботу на тему «Дослідження екологічного стану атмосферного повітря у м. Луцьку за допомогою методу ліхеноіндикації та зайняла І місце.  До участі в конкурсі студентку готувала науковий керівник доцент кафедри екології та агрономії Федонюк Віталіна Володимирівна.

Так, в 2019-2020 н.р. в Одеському державному екологічному університеті було проведено другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Науки про Землю (гідрометеорологія)». Протягом декількох місяців конкурсною комісією відбиралися кращі роботи в галузі гідрометеорології з провідних вищих навчальних закладів України. Двадцять шість наукових робіт було рекомендовано для захисту на науково-практичній конференції, а їх авторів було запрошено на підсумкову конференцію.

В зв’язку з оголошеним карантином Конкурсною комісією було ухвалено рішення підвести підсумки другого туру конкурсу наукових студентських робіт за результатами оцінювання представлених студентами аудіовізуальних презентацій. Так, комісією було підведено підсумки Конкурсу студентських наукових робіт в галузі «науки про Землю (гідрометеорологія)» і оголошено переможців конкурсу.

Тож, вітаємо переможницю та наукового керівника з перемогою і бажаємо творчого натхнення та успіхів у науковій діяльності!