Спільними зусиллями науковці і студенти  ЛНТУ розробили нову урбаністичну схему організації дорожнього руху, по вулиці Єршова (м. Луцьк).

Проєкт включає облаштування сучасної, відокремленої велосипедної інфраструктури, а також 115 паркомісць.

проект

Працювали над проектом викладачі кафедри автомобілів і транспортних технологій Павло МазилюкОлег Сітовський та Надія Куць, а також викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії Олександр ШимчукВіталій Процюк і студент Данило Яловенко.

Автори візуалізацій – студенти кафедри архітектури та дизайну Любомир Сичук і Анна Пирожук.

Привітала команду фахівців ректор ЛНТУ Ірина Вахович та побажала, аби проект був успішно реалізованим та дістав підтримку лучан, в рамках розвитку благоустрою міста.

Ознайомитися із проектом можна на відео: